Zakres naszych usług obejmuje

cyklinowanie_gdynia_aquq_tech_1_800px
Cyklinowanie bezpyłowe

Najskuteczniejszym sposobem na zabezpieczenie drewnianych nawierzchni jest cyklinowanie bezpyłowe, czyli metoda dostosowana do wszystkich gatunków drewna – niezależna od czasu wymiany wilgotności oraz innych parametrów desek lub paneli.

panele-podlogowe-rodzaje-pielegnacja-montaz-225
Układanie podłóg drewnianych, parkietów, paneli

Zanim rozpoczniemy układanie podłogi drewnianej, trzeba sprawdzić stan podkładu podłogowego – jego jakość i wilgotność. Dobry podkład jest równy, twardy, spójny i suchy. Jego równość jest bardzo istotna przy podłodze drewnianej klejonej do podłoża i pływającej.

10153_1
Lakierowanie, olejowanie

Zarówno lakierowanie jak i olejowanie skutecznie wzmacnia powierzchniową strukturę malowanego drewna. Co więcej, dzięki dedykowanym środkom podłogi zyskują specyficzny pod względem wyglądu, struktury i połysku charakter. Inaczej też reagują na czynniki zewnętrzne stąd różnią się też przeznaczeniem.

Renowacja-schodow-drewnianych
Renowacja schodów

 Cyklinowanie schodów pozwala na bardzo dokładne usunięcie poprzednich powłok w całości oraz dokładne przygotowanie drewna do dalszych prac.

Man putting new skirting board in house
Montaż listew

Listwy przypodłogowe montujemy na ostatnim etapie przeprowadzania prac wykończeniowych. Ich rolą jest przede wszystkim estetyczne wykończenie ścian oraz podłóg w narożnikach, a w rezultacie także zabezpieczenie tych miejsc. 

badanie-wilgotnosci
Pomiar wilgotności

Dzięki dokładnemu pomiarowi wilgoci w posadzce stwierdzimy, czy wilgotność posadzki jest  odpowiednia do zastosowania desek, paneli lub innych okładzin podłogowych.

Masz pytania ?
Zadzwoń : 574 124 555

X